موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها سامانه ثبت نام
  آرشیو تمام مطالب
اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی پیوسته در مرحله تکمیل ظرفیت
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه‏ پارس، دانشگاه اساتید برتر، (که در رتبه بندی سال ۱۳۹۴ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش عالی و دانشگاه های سطح یک کشور قرار گرفته است) در رشته ‏های: معماری داخلی | معرفی رشته و آشنایی با اساتید مهندسی شهرسازی | .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم واحد تحصیلات تکمیلی در رابطه با تمدید مهلت ارسال درخواست مجوز دفاع مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
قابل توجه دانشجویانی که در نیم‌سال اول تحصیلی 1400 - 1399 قصد دفاع از پایان‌نامه خود را دارند؛ نظر به درخواست مکرر دانشجویان، به اطلاع می‌رساند مهلت ارسال درخواست مجوز دفاع مربوط به نیم‌سال نخست سال تحصیلی 1400-1399، برای آخرین بار، تا 22 دی‌ماه تمدید شد. دانشجویان محترم .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص ثبت نام مرحله تكميل ظرفيت کاردانی (ثبت نام تا شنبه ۲۰ دی تمدید شده است)
ثبت نام تا شنبه ۲۰ دی تمدید شده است. ‎بر اساس مصوبات سازمان سنجش آموزش کشور مقرر گردید تا پذیرش بر اساس سوابق تحصیلى(معدل کل دیپلم) آزمون کاردانى سال ١٣٩٩ براى نوبت بهمن ماه صورت گیرد. ‎لذا کلیه دانشجویان میبایست از روز یکشنبه مورخ ١٣٩٩/١٠/۱۴ لغایت روز چهارشنبه مورخ ١٣٩٩/١٠/۱۷ در وبسایت .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص ثبت نام مرحله تكميل ظرفيت کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) (ثبت نام تا شنبه ۲۰ دی تمدید شده است)
ثبت نام تا شنبه ۲۰ دی تمدید شده است. بر اساس مصوبات سازمان سنجش آموزش کشور مقرر گردید تا پذیرش بر اساس سوابق تحصیلى (معدل فوق دیپلم) آزمون کاردانى به کارشناسى ناپیوسته سال ١٣٩٩ براى نوبت بهمن ماه صورت گیرد. لذا کلیه دانشجویان میبایست از روز پنجشنبه مورخ ١٣٩٩/١٠/١١ لغایت روز سه شنبه مورخ .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ معماری مدرن ایران
نام کتاب: معماری مدرن ایران (از عصر ساسانیان تا انقلاب مشروطیت ایران) تالیف: محمدمنصور فلامکی ناشر: نشر فضا تاریخ انتشار: تابستان 1399 درپی کتابهایی که این ناشر درباب هنرها به ویژه معماری و در هردوگستره ی ایرانی و جهانی انتشار داده است، اینباردرست بود که به مقوله ای پرقدرواساسی پرداخته شود. .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی در رابطه با تمدید مهلت ارسال پیشنهاده (پروپوزال) | مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۰
اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی در رابطه با تمدید مهلت ارسال پیشنهاده (پروپوزال) مورخ 1399/09/20 نظر به درخواست مکرر دانشجویان، به اطلاع می‌رساند مهلت ارسال پیشنهاده (پروپوزال) مربوط به نیم‌سال نخست سال تحصیلی 1400-1399، برای آخرین بار، تا 30 آذرماه تمدید شد. دانشجویان محترم می‌توانند .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ صد و پنج سال اعلان و پوستر فیلم در ایران
نام کتاب: صد و پنج سال اعلان و پوستر فیلم در ایران تالیف: مسعود مهرابی ترجمه به انگلیسی: بهروز تورانی سال انتشار ۱۳۹۳ سینما در ایران تاریخی یکصد+پنج ساله دارد. همزمان با ورود صنعت سینما به ایران تلاش جهت معرفی این جادوی قرن بیستم با پوسترهای فیلم آغاز شد. تاریخ پوسترهای فیلم در ایران .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی در رابطه با تمدید مهلت ارسال پیشنهاده (پروپوزال) | مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
به اطلاع می‌رساند مهلت ارسال پیشنهاده (پروپوزال) مربوط به نیم‌سال نخست سال تحصیلی 1400-1399، به مدت یک هفته تا 22 آذرماه تمدید شد. دانشجویان محترم می‌توانند جهت دریافت جزئیات به اطلاعیه‌های پیشین واحد تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایند. با آرزوی سلامتی واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه .... (ادامه مطلب)

دریافت مقالات به صورت رایگان از سایت مرجع سیویلیکا
نظر به ضرورت حفظ سلامت ﺟﺎﻣﻌه داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ در شرایط کنونی کشور، دانشگاه معماری و هنر پارس جهت رفاه دانشجویان در خصوص دسترسی به منابع و مقالات جهت غنی نمودن پژوهش و افزایش کیفیت مطالعاتی، اقدام به ایجاد دسترسی رایگان از پایگاه اینترنتی "سیویلیکا" (ناشر تخصصی کنفرانس‌ها مقالات و پژوهش‌ها) نموده .... (ادامه مطلب)

کارگاه آموزشی آشنایی و کار با سامانه‌ها و پایگاه‌های اطلاعات ایرانداک
به اطلاع می‌رساند کارگاه آموزشی آشنایی و کار با سامانه‌ها و پایگاه‌های اطلاعات ایرانداک در تاریخ سه‌شنبه 18 آذر از ساعت 10 تا 12 به طور مجازی و به صورت رایگان از طریق سامانه ایرانداک برگزار خواهد شد. با توجه به این‌که ضروری است دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد هنگام ارسال .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی دربارۀ استفاده از پایگاه "ایرانداک" هنگام ارسال پیشنهاده (پروپوزال) ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد
اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی درباره استفاده از پایگاه "ایرانداک" هنگام ارسال پیشنهاده (پروپوزال) ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد نظر به میزان اهمیت افزایش محتوای پایان‌نامه‌ها و پژوهش‌های انجام شده، و هم‌چنین حفظ حق مولفان و محققان، به اطلاع می‌رساند ارسال نتیجه‌ .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم واحد آموزش دانشگاه معماری و هنر پارس | مورخ ١٣٩٩/٠٩/١٣
به دﻟﯿﻞ ﺗﺪاوم ﺷﯿﻮع وﯾﺮوس ﮐﺮوﻧﺎ در ﮐﺸﻮر و به ‌ﻣﻨﻈﻮر مساعدت با دانشجویان مشغول به تحصیل در نیمسال اول تحصیلی ١٤٠٠-١٣٩٩ موارد ذیل به عنوان مصوبات جلسه شورای آموزشی دانشگاه تصویب و به اطلاع کلیه دانشجویان می‌رساند: ١- بر اساس اعلام معاونت محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناورى کلیه .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی درباره برگزاری جلسات دفاع مقطع کارشناسی / کارشناسی ارشد؛ نیمسال دوم تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ (بهمن ماه)
نظر به اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی (مورخ 13 مهرماه 1399)، به اطلاع می‌رساند؛ لازم است دانشجویان جهت اطلاع از شرایط برگزاری جلسات دفاع به فایل پیوست شده مراجعه نمایند: جهت دریافت فایل کلیک کنید.... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی درباره ارسال پیشنهاده (پروپوزال) برای دانشجویان کارشناسی ارشد؛ آذر ماه 1399
نظر به اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی (مورخ 10 مهرماه 1399)، به اطلاع می‌رساند: 1. آخرین مهلت ارسال پیشنهاده (پروپوزال) مربوط به نیم‌سال نخست سال تحصیلی 1400 – 1399، 15 آذرماه 1399 خواهد بود. 2. لازم است دانشجویان فرم پیشنهاده (پروپوزال) را از وب‌سایت (تارنمای) دانشگاه دریافت .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی درباره ارسال پیشنهاده (پروپوزال) برای دانشجویان کارشناسی؛ آذر ماه 1399
نظر به اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی (مورخ 13 مهرماه 1399)، به اطلاع می‌رساند: 1. آخرین مهلت ارسال پیشنهاده (پروپوزال) مربوط به نیم‌سال نخست سال تحصیلی 1400 – 1399، 15 آذرماه 1399 خواهد بود. تذکر: این مهلت شامل دانشجویان رشته ارتباط تصویری، مقطع کارشناسی ناپیوسته (ورودی‌های .... (ادامه مطلب)

فراخوان جشنواره مونولوگ دانشگاه پارس: کرونالوگ
«فراخوان جشنواره مونولوگ دانشگاه پارس» "کرونالوگ" یادداشت دبیر جشنواره: از دیرباز تاکنون، تعاریف و مفاهیم متکثری از واژه‌ی مونولوگ ارائه شده است. اما اگر بخواهیم به ریشه‌ی این واژه بپردازیم؛ کافی است اشاره کنیم که «مونولوگ» متشکل از دو واژه‌ی یونانی .... (ادامه مطلب)

بازدیدها
.... (ادامه مطلب)

رویدادها
.... (ادامه مطلب)

فضاهای کارگاهی
.... (ادامه مطلب)

فضاهای آموزشی
.... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی: مصوبات جلسات دفاع ماهیانه و فرایند فراغت از تحصیل
به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که در شرف دفاع از پایان‌نامه و یا در حال انجام امور مربوط به فراغت از تحصیل هستند می‌رساند، واحد تحصیلات تکمیلی در سه اطلاعیه جداگانه روند «دفاع ماهیانه مقطع کارشناسی»، «دفاع ماهیانه مقطع کارشناسی ارشد» و «فرایند فراغت از .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم: کلیه کلاس‌های دانشگاه در هفته جاری، اعم از حضورى و غیر حضوری، به صورت الکترونیکی برگزار خواهند شد.
با توجه به اعلام استاندارى تهران مبنى بر اعمال محدودیت هایى در هفته جارى، کلیه کلاس هاى حضورى دانشگاه‌ها از روز شنبه مورخ ١٣٩٩/٠٧/١٢ لغایت روز پنج‌شنبه مورخ ١٣٩٩/٠٧/١٧ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. لذا تأکید می‌گردد کلیه کلاس‌هاى مجازى هم‌چنان طبق روال قبل ادامه دارد و .... (ادامه مطلب)

چند رسانه‌ای
قرن بیست و یکم، به واسطه ی تغییر صورتبندی های فناورانه و سرعت ابداعات و ابتکارات حوزه ی فناوری، مرز میان رسانه های مختلف هنری به هم ریخته است: برنامه های تلویزیونی و رادیویی که روزگاری نه چندان دور صرفا از طریق دستگاههای مخصوص قابل دستیابی بودند امروزه به راحتی از طریق نرم افزارهای قابل نصب بر روی .... (ادامه مطلب)

تولید سیما
به اطراف خود نگاه کنید! ما در میان انبوهی از رسانه های ارتباط جمعی گیر افتاده ایم! شبکه های تلویزیونی و رسانه های تصویری متکی بر ارتباطات اینترنتی و ماهواره ای با چنان سرعتی در حال رشد و گسترش اند که به سختی می توان به سرشت و سرنوشت رسانه ای جهان امروز شک کرد. در چنین روزگاری تهیه کننده و برنامه .... (ادامه مطلب)

ادبیات نمایشی
معرفی رشته: ادبیات نمایشی گونه‌ای از ادبیات است که برای اجرا در صحنه تئاتر یا مکان‌های دیگر تنظیم و نوشته شده باشد و نمایشنامه، فیلمنامه و تعزیه‌نامه و امثال اینها را در بر می‌گیرد. رشته ادبیات نمایشی ضمن پرداختن به سنت‌ها و تاریخ ادبیات نمایشی در ایران و جهان، به اصول و .... (ادامه مطلب)

کارشناسی ارشد معماری منظر
معرفی رشته: معماری منظر از زیرشاخه‌های اصلی معماری است که از دوران باستان تا کنون در حال رشد و ارتقاء بوده است. بخش معماری منظر به بررسی فضاهای سبز و طراحی آنها و ایده‌های طراحی لنداسکیپ باغ، باغ تراس، بالکن، طراحی محوطه و سایت پلان پرداخته است. معماری منظر شامل فضاهای متنوعی است که هم .... (ادامه مطلب)

کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی شهری
معرفی رشته: برنامه‌ریزی شهری، به دنبال مشکلات نشأت‌گرفته از انقلاب صنعتی مطرح شد؛ هرچند پیشینه برنامه‌ریزی برای شهر، به گذشته‌های بسیار دورتر و شکل‌گیری نخستین تمدن‌های بشری در میان‌رودان، مصرو هند برمی‌گردد. در ابتدا، حل مشکلات صنعتی‌شدن (همچون کمبود .... (ادامه مطلب)

کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس
معرفی رشته: پارچه و لباس در هر آیین و منطقه ای از جایگاه ویژه ای برخوردار است چرا که ریشه در تمدن، اعتقاد و مذهب یک کشور دارد و می توان به عنوان یکی از تکیه گاه های اساسی برای جلوگیری از تهاجم فرهنگی و نفوذ طرح های بیگانه و در مقابل زنده نگه داشتن اصالت ایرانی با همه سُنت ها و فرهنگ ها و حتی صدور .... (ادامه مطلب)

کارشناسی ارشد مدیریت شهری
معرفی رشته: اگر مُدیریت، به درختی تشبیه شود که شاخه‌های گوناگونی، مانند مُدیریت صنعتی، مُدیریت مالی دارد، یکی از شاخه‌های جدید این درخت، مُدیریت شهری است. رشته مُدیریت شهری به عنوان گرایشی از مهندسی شهرسازی در مقطع کارشناسی ارشد تدریس می‌شود که ترکیب مُدیریت و شهر، مفهوم ساماندهی .... (ادامه مطلب)

کارشناسی ارشد فناوری معماری گرایش استحکام‌بخشی بناهای تاریخی
دانشگاه پارس با قریب به یک دهه آموزش موفق در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد رشته‌های مختلف مرتبط با ساختمان و معماری، از جمله کارشناسی ارشد "فناوری معماری" و کارشناسی ارشد "مرمت بناهای تاریخی"؛ با موافقت و اعطای مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای راه‌اندازی رشته فناوری معماری-گرایش .... (ادامه مطلب)

با رشته جدید دانشگاه پارس آشنا شوید: چند رسانه‌ای
کد رشته: 19318 قرن بیست و یکم، به واسطه ی تغییر صورتبندی های فناورانه و سرعت ابداعات و ابتکارات حوزه ی فناوری، مرز میان رسانه های مختلف هنری به هم ریخته است: برنامه های تلویزیونی و رادیویی که روزگاری نه چندان دور صرفا از طریق دستگاههای مخصوص قابل دستیابی بودند امروزه به راحتی از طریق نرم .... (ادامه مطلب)

با رشته جدید دانشگاه پارس آشنا شوید: تولید سیما
کد رشته: 19319 به اطراف خود نگاه کنید! ما در میان انبوهی از رسانه های ارتباط جمعی گیر افتاده ایم! شبکه های تلویزیونی و رسانه های تصویری متکی بر ارتباطات اینترنتی و ماهواره ای با چنان سرعتی در حال رشد و گسترش اند که به سختی می توان به سرشت و سرنوشت رسانه ای جهان امروز شک کرد. در چنین روزگاری .... (ادامه مطلب)

اعطای بورس بین‌المللی پارامیس پارک به دانشجویان دانشگاه پارس
به اطلاع کلیه داوطلبان رشته‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه معماری و ‌هنر پارس می‌رساند؛ از ابتدای سال تحصیلی جدید، هرسال بورس تحصیلی بین‌المللی پارامیس پارک که شامل هزینه تحصیل دانشجویان در نیم‌سال نخست تحصیل می‌باشد، به 20 نفر از دانشجویان جدیدالورود که از سوابق .... (ادامه مطلب)

رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد: فناوری معماری - گرایش «استحکام‌بخشی بناهای تاریخی»
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته تکنولوژی-گرایش استحکام‌بخشی بناهای تاریخی؛ دانشگاه پارس با قریب به یک دهه آموزش موفق در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد رشته‌های مختلف مرتبط با ساختمان و معماری، از جمله کارشناسی ارشد "فناوری معماری" و کارشناسی ارشد "مرمت بناهای تاریخی"؛ با موافقت و .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه آموزش: انتخاب واحد نیم‌سال اول 1399-1400
به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع مختلف (کارشناسی ارشد، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کاردانی) می‌رساند؛ زمان انتخاب واحد نیم‌سال اول سال تحصیلی ٤٠٠-١٣٩٩ در فاصله زمانی ٣ شهریور ماه لغایت ١٢ شهریور ماه ١٣٩٩ از طریق پرتال دانشجویی خواهد بود. تاریخ انتخاب واحد به تفکیک مقاطع به شرح زیر .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه ترم تابستان
به اطلاع کلیه دانشجویان می‌رساند، دانشگاه پارس در سال جاری اقدام به برگزاری ترم تابستان به صورت مجازی نموده است. با توجه به درخواست مکرر دانشجویان برخی از دروس به دروس ارائه شده در ترم تابستان اضافه شد. لیست دروس ارائه شده در این لینک (کلیک کنید) قابل مشاهده است. دانشجویان جهت ثبت نام .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص ثبت نام مقطع كارشناسى پيوسته
بر اساس مصوبات شوراى سنجش و پذیرش دانشجو ثبت نام و انتخاب رشته هاى تحصیلى صرفا بر اساس سوابق تحصیلى مقطع کارشناسى پیوسته دانشگاه ها تا روز دوشنبه مورخ ١٣٩٩/۰۷/۰۷ تمدید گردید. لذا کلیه داوطلبان این مقطع مى توانند تا تاریخ مقرر به وبسایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد آموزش دانشگاه پارس در خصوص امور پایان نامه های کلیه دانشجویان مقطع
دستورالعمل زیر در ارتباط با امور پایان نامه دانشجویان مقطع "کارشناسی" برای نیمسال دوّم سال تحصیلی 99-98 تدوین گردیده و لازم الاجرا می باشد. به دلیل شرایط ویژه حاکم بر کشور، جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی در بازه زمانی نیمه نخست شهریور ١٣٩٩ و به صورت مجازی برگزار خواهد شد و این بازه زمانی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی دربارۀ جلسات دفاع نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ - ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پیرو اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس در ارتباط با امور مربوط به پایان‌نامه و جلسه دفاع، به تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، یادآوری می‌نماید جلسات‎ دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد مربوط به نیم‌سال دوم تحصیلی ۹۹ – ۹۸ در بازه زمانی نیمه نخست شهریور ۱۳۹۹ .... (ادامه مطلب)


لیست اساتید راهنمای کارشناسی ارشد (به همراه ایمیل اساتید) -------------------------------------------------------- جهت ارسال فرم گزارش پیشرفت تحقیق سه‌ماهه به سامانه ثبت درخواست مراجعه نمایید. راهنمای استفاده از سامانه ثبت ثبت درخواست (کلیک کنید).... (ادامه مطلب)

1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  -  

  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۵۸۱۳۸۰۰۰ (۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما