موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
تحصیلات تکمیلی انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) همایش ملی مدیریت ساخته ها آموزش از راه دور دانلودها
  آرشیو تمام مطالب
برنامه كلاس های حضورى برای روز "شنبه" مورخ ١٣٩٩/٠٣/١٧
با توجه به بازگشایى دانشگاه، برنامه کلاس هاى حضورى (دروسى که توسط اساتید اعلام گردیده است و نیاز به کلاس حضورى داشته اند) براى روز ‌"شنبه" مورخ ١٣٩٩/٠٣/١٧ به پیوست اعلام می‌گردد. برنامه روز شنبه 17 خرداد 1399 خواهشمند است دانشجویان محترم به نکات زیر توجه فرمایند: به همراه داشتن ماسک .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد آموزش در خصوص دستورالعمل ادامه برگزاری کلاس های دانشگاه پارس در نیمسال دوم سال تحصیلی ٩٩-١٣٩۸
با عنایت به ابلاغیه مورخ ١٣٩٩/٠٢/٣٠ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دستورالعمل برگزاری دروس نظری، عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی در نیمسال دوم سال تحصیلی ٩٨-١٣٩٩ به شرح زیر اعلام می‌‏گردد: 1- دروس نظری(تئوری) کماکان تا زمان تکمیل کلیه سر فصل ها به صورت مجازی ادامه خواهد یافت و از تاریخ .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد آموزش در ارتباط با واحد پايان‌نامه دانشجويان مقطع كارشناسى
تاریخ‌هاى زیر جهت انجام امور مربوط به پروپوزال و دفاع دانشجویان مقطع کارشناسی اعلام می‌گردد: مهلت ارسال فرم پیشنهاده یا پروپوزال تا تاریخ ١٣٩٩/٠٣/٣٠ تمدید گردید. مهلت ارسال درخواست مجوز دفاع برای شهریور ماه ١٣٩٩، حداکثر تا تاریخ ١٣٩٩/٠٥/١٥ خواهد بود. زمان برگزاری دفاع نیم‌سال .... (ادامه مطلب)

ثبت نام مقطع کاردانی شروع شد | دانشگاه معماری و هنر پارس در 5 رشته دانشجو می‌پذیرد
دانشگاه معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور طبق رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) همانند دوره‌های گذشته در رشته‌های برتر مقطع کاردانی از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان می‌توانند از روز یک‌شنبه مورخ 11 خرداد ماه تا روز یک‌شنبه مورخ .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی در ارتباط با تاریخ ارسال فرم شماره دو دانشجويان کارشناسی ارشد و دفاع شهریورماه ۹۹ | مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
با در نظر گرفتن شرایط ویژه حاکم بر کشور، تاریخ‌های زیر جهت انجام امور مربوط به پروپوزال و دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد اعلام می‌گردد: 1- مهلت ارسال فرم شماره دو (پیشنهاده یا پروپوزال) تا پانزدهم تیرماه 1399خواهد بود. تذکر: دانشجویانی که تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه 99 نتوانسته اند فرم .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم آموزش: اعلام تاریخ حذف اضطراری
اعلام تاریخ حذف اضطرارى کلیه دانشجویان می‌توانند از ساعت 9:00 صبح روز سه شنبه مورخ 99/03/06 لغایت ساعت ٢٣:٥٩ روز جمعه مورخ 99/03/09 با مراجعه به پرتال خود نسبت به حذف اضطرارى اقدام نمایند. "لازم به ذکر است دانشجویان محترم می‌بایست پس از ورود به به پرتال دانشجویى خود نسبت تکمیل فرم .... (ادامه مطلب)

اولین جلسه دفاع مجازی پایان‌نامه کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی معماری و هنر پارس برگزار شد
برگزاری این جلسه مطابق با ضوابط جدید دفاع از پایان‌نامه‌ها، در هماهنگی با سیاست‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و ﺑﻪ‌ﻣﻨﻈﻮر ﻣﺮاﻗﺒﺖ از ﺳﻠﺎﻣﺘﯽ جامعه داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ، ﺑﺎ ﺣﻔﻆ ﻓﺎﺻﻠﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ به صورت ترکیبی از حضور فیزیکی استادان راهنما و مشاور، و ارتباط مجازی با داوران، در تاریخ 30 اردیبهشت ماه .... (ادامه مطلب)

فراخوان پذیرش استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پارس
پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پارس به اطلاع دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی کلیه دانشگاه‌ها و موسسات غیرانتفاعی که واجد شرایط آئین‌نامه شماره 77948/21 مورخ 93/05/05 (آیین نامه استعدادهای درخشان) و ابلاغیه شماره 96474/21 مورخ 94/05/24 هستند، .... (ادامه مطلب)

پذیرش دانشگاه پارس در مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) آغاز شد.
دانشگاه معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور طبق رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) همانند سال های گذشته در رشته های برتر مقطع کارشناسی ناپیوسته از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می پذیرد. مهلت ثبت نام از روز چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه 1399 تا پایان روز شنبه 27 اردیبهشت ماه 1399 است و .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم واحد نظام وظیفه
به اطلاع آن دسته از دانشجویان مشمول که تاکنون اقدام به ثبت معافیت تحصیلی خود نکرده‌اند می‌رساند؛ الزامیست تا پایان اردیبهشت 1399 روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 14 همراه با مدارک (کپی آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت یا نامه انصراف، کپی شناسنامه و کارت ملی، یک قطعه عکس 4*3) به واحد .... (ادامه مطلب)

دانلودها
فرم ها، اطلاعیه ها و موارد پرکاربرد در این صفحه بارگذاری شده است. مراحل تصویب، تدوین و دفاع از پایان نامه (کارشناسی ارشد) شیوه نامه نگارش رساله (کارشناسی ارشد) لیست اساتید راهنمای پایان‌نامه کارشناسی ارشد (به همراه ایمیل اساتید) فرم پیشنهاد عنوان پایان‌نامه کارشناسی ارشد (فرم .... (ادامه مطلب)

راهنمای شرکت در کلاس‌ها به صورت مجازی و از راه دور
مراحل شرکت در کلاس هاى مجازی به صورت زیر است: کلیه دانشجویان جهت شرکت در کلاس مجازى آنلاین (بر اساس اطلاع رسانى اساتید) مراحل ذیل را طى نمایند: 15 دقیقه قبل از زمان اعلام شده توسط استاد برای شروع کلاس از طریق لینک کلاس ها وارد شوید. (لینک کلاس هاى اساتید: کلیک کنید) نرم افزار Adobe Connect .... (ادامه مطلب)

اولین همایش ملی مدیریت ساخته‌های ایران
اهداف برگزاری این کنفرانس زمینه­‌های لازم برای گسترش و کاربرد مدیریت ساخته­‌ها را فراهم می­‌آورد. برگزاری این کنفرانس، گامی بلند در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های علمی و آموزشی دانشگاه معماری و هنر پارس به عنوان اولین و تنها دانشگاه مدیریت ساخته‌ها در ایران .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ روایت پست مدرنیسم
کتاب: روایت پست - مدرنیسم: پنج دهه طعنه‌آمیز و نمادین و انتقادی در معماری انتشارات: سیمای دانش، آذر مؤلف:چارلز جنکز مترجم محسن وطن‌دوست روایت پست مدرنیسم در معماری باز خیزش پست مدرنیسم؟ از هزاره (آغاز قرن جدید)، پست مدرنیسم، نه کاملا امااسمی، به عنوان یک جنبش عظیم در هنرها بازگشته .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد آموزش دانشگاه پارس در خصوص امور پایان نامه های کلیه دانشجویان مقطع "کارشناسی" و برگزاری جلسات دفاع | مورخ ١٣٩٩/٠٢/١٠
با توجه شرایط پیش آمده در کشور در اثر ویروس کرونا و با هدف مراقبت از سلامتی دانشجویان، اساتید و همکاران در دانشگاه پارس، دستورالعمل زیر در ارتباط با امور پایان نامه دانشجویان مقطع "کارشناسی" برای نیم‌سال دوّم سال تحصیلی 99-98 تدوین گردیده و لازم الاجرا می باشد: با توجه به شرایط حاکم، .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم واحد آموزش دانشگاه معماری و هنر پارس | مورخ 1399/2/8
اطلاعیه مهم واحد آموزش دانشگاه معماری و هنر پارس مورخ 1399/2/8 به دﻟﯿﻞ ﺗﺪاوم ﺷﯿﻮع وﯾﺮوس ﮐﺮوﻧﺎ در ﮐﺸﻮر و به ‌ﻣﻨﻈﻮر مراقبت از ﺳﻠﺎﻣﺘﯽ جامعه داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ با ﺣﻔﻆ ﻓﺎﺻﻠﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، از آن‌جا که نیم‌سال دوّم سال تحصیلی 99-98 ﺟﺰو دورهﻫﺎی ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ فعّال داﻧﺸﮕﺎه ﻣﺤﺴﻮب می شود و در جهت پیشگیری از .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس در ارتباط با امور مربوط به پایان‌نامه و جلسه دفاع | ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
ﺑﻪ دﻟﯿﻞ ﺗﺪاوم ﺷﯿﻮع وﯾﺮوس ﮐﺮوﻧﺎ در ﮐﺸﻮر و ﺑﻪ‌ﻣﻨﻈﻮر ﻣﺮاﻗﺒﺖ از ﺳﻠﺎﻣﺘﯽ جامعه داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ ﺑﺎ ﺣﻔﻆ ﻓﺎﺻﻠﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، از آن‌جا که نیم‌سال دوّم سال تحصیلی 99 – 98 ﺟﺰو دورهﻫﺎی ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ فعّال داﻧﺸﮕﺎه ﻣﺤﺴﻮب می شود و در جهت ﭘﺎﯾﺒﻨﺪی ﺑﻪ ﻧﻘﺶ ﺗﻌﻠﯿﻢ و ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ داﻧﺸﮕﺎه، و ﭘﯿﺸﮕﯿری از ﮔﺴﺴﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن .... (ادامه مطلب)

راهنمای مراحل تصویب پروپوزال مقطع کارشناسی
به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی می‌رساند؛ مراحل تصویب پروپوزال پایان‌نامه به همراه فرم پروپوزال از طریق دو لینک زیر قابل مشاهده است: مراحل تصویب پایان‌نامه فرم پروپوزال مقطع کارشناسی.... (ادامه مطلب)

طراحی و ساخت طلا و جواهر
به صورت سنتی ارزش جواهرآلات وابسته به بهای سنگ و فلز آن بوده است، ولی در دوران مدرن ماهیت طرح و ارزش طراحی آن بر مفهوم مادی تسلط یافته، بازار جهانی را به سوی طراحی هدفمند محصولات گرانبها و تزئینی ولو با مواد نیمه قیمتی و روزمره برده است. طراح طلا و جواهر آلات کسی است که با در هم آمیختن علم و هنر، .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم شورای آموزشی دانشگاه معماری و هنر پارس؛ مورخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
استمرار برگزاری کلیه کلاس های مجازى و برگزاری کلاس های حضوری و فشرده پس از شروع آموزش حضوری و سایر مقررات آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 ضمن تبریک مجدد آغاز سال نو به اطلاع دانشجویان دانشگاه پارس می رساند متاسفانه تداوم شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی حاکی از .... (ادامه مطلب)

راهنمای شرکت در کلاس‌ها به صورت مجازی و از راه دور
مراحل شرکت در کلاس هاى مجازی به صورت زیر است: کلیه دانشجویان جهت شرکت در کلاس مجازى آنلاین (بر اساس اطلاع رسانى اساتید) مراحل ذیل را طى نمایند: 15 دقیقه قبل از زمان اعلام شده توسط استاد برای شروع کلاس از طریق لینک کلاس ها وارد شوید. (لینک کلاس هاى اساتید: کلیک کنید) نرم افزار Adobe .... (ادامه مطلب)

برگزاری مستمر کلاس‌های دانشگاه بصورت مجازی و از راه دور
با آرزوی سلامتی برای دانشجویان عزیز دانشگاه معماری و هنر پارس به اطلاع کلیه دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و در تمام رشته های تحصیلی می رساند طبق مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناورى (موضوع نامه شماره ٣٣٨٥٩٨ مورخ ١٣٩٨/١٢/٠٧ وزیر علوم و نامه های متعدد معاونت آموزشی وزارت علوم)، استمرار فعالیت های .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی: مهلت تحویل فرم ۱ و ۲
با سلام و آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما دانشجویان عزیز به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد می رساند: تاریخ نهایی تحویل فرم شماره 1 (شامل عنوان پایان نامه و تایید استاد راهنما) برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهر 98، و نیز تاریخ نهایی تحویل فرم شماره 1 و نیز فرم شماره 2 (پروپوزال) براى سایر .... (ادامه مطلب)

مراسم تقدیر از اساتید فرزانه دانشگاه معماری و هنر پارس با عنوان "نیم قرن تلاش علمی موفق در تربیت فرزندان فرهیخته ایران زمین" برگزار شد
مراسم تقدیر از اساتید فرزانه دانشگاه معماری و هنر پارس با عنوان "نیم قرن تلاش علمی موفق در تربیت فرزندان فرهیخته ایران زمین" برگزار شد روز شنبه سوم اسفند ماه 1398 مراسمی جهت نکوداشت اساتید فرزانه دانشگاه معماری و هنر پارس با حضور ریاست و بنیان‌گزار دانشگاه، اساتید، دانشجویان، هنرمندان و .... (ادامه مطلب)

بازدید مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از دانشگاه معماری و هنر پارس
روز شنبه 19 بهمن 1398، دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور و از بنیان‌گزاران این سازمان، از موسسه آموزش عالی معماری و هنر پارس بازدید نمود. در این دیدار که با بازدید از بخش‌های مختلف موسسه همراه شد، دکتر توکلی از تلاش موسسه آموزش عالی معماری و هنر پارس به عنوان یکی از برترین .... (ادامه مطلب)

بازدید ریاست محترم و استادان دانشگاه معماری و هنر پارس از حرم مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه‌السلام)
بازدید ریاست محترم و استادان دانشگاه معماری و هنر پارس از حرم مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه‌السلام) این بازدید که در تاریخ جمعه 6 دی‌ماه 1398 به دعوت مدیریت محترم کتاب‌خانه حرم، آقای امیدعلی مقیمی انجام شد، با توضیحاتی درباره ضریح در حال ساخت آغاز شد. این برنامه با دیدار از موزه و .... (ادامه مطلب)

اولین نشست انجمن علمی پژوهش هنر دانشگاه معماری و هنر پارس برگزار شد
اولین نشست انجمن علمی پژوهش هنر دانشگاه معماری و هنر پارس برگزار شد نخستین نشست انجمن علمی پژوهش هنر دانشگاه معماری و هنر پارس در روزهای پنجشنبه 21 و جمعه 22 آذر ماه در تهران، سالن همایش‌ دانشگاه به همت اعضای انجمن علمی پژوهش هنر و به دبیری دکتر مهرنوش غضنفری برگزار شد. روز پنجشنبه 21 .... (ادامه مطلب)

برنامه کلاسی رشته کاردانی کارهای عمومی ساختمان (جدیدالورود)
به اطلاع می‌رساند؛ برنامه کلاسی رشته کاردانی کارهای عمومی ساختمان (دانشجویان جدیدالورود) از این لینک (کلیک کنید) قابل دسترسی است. آموزش دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم: تعطیلی کلاس‌های حضوری در پی شیوع ویروس کرونا
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می‌رساند به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، تمامی کلاس های حضوری دانشگاه ها بر اساس اعلام ‌"ستاد ملی مبارزه با کرونا" از روز شنبه 10 اسفند تا اعلام مجدد ستاد مذکور تعطیل می باشد. به منظور حفظ روند آموزشی و بهره مندی دانشجویان دانشگاه پارس از .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ گرافیتی - رویکردی انتقادی
کتاب: گرافیتی - رویکردی انتقادی انتشارات: دریچه نو مولف: مسعود کوثری موضوع کتاب حاضر، معرفی و تحلیل هنر گرافیتی است. هنر گرافیتی را می‌توان هنری قلمداد کرد که با خیابان و بیش از هر چیز دیگر با «دیوار» سر و کار دارد. در این کتاب تلاش شده است تا به گرافیتی از دو موضع .... (ادامه مطلب)

گروه‌بندی دانشجویان جدیدالورود در برخی از رشته‌ها
دانشجویان محترم رشته‌هایی که در زیر لیست آن‌ها آمده است، لازم است با مراجعه به لینک الصاق شده نسبت به گروه خود مطلع گشته و با توجه به برنامه درسی در کلاس‌ها حضور یابند. ارتباط تصویری (کارشناسی ناپیوسته) ارتباط تصویری (کارشناسی پیوسته) عکاسی طراحی و ساخت طلا و .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی | نتایج شورای دی ماه 98
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد: نتایج بررسی فرم‌های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان به پیوست اعلام می‌گردد. نتایج رشته‌هایی که در این اطلاعیه اعلام نشده است، متعاقبا اطلاع داده خواهد شد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 تحصیلات تکمیلی دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

برنامه کلاسی رشته نمایش عروسکی (جدیدالورود)
برنامه کلاسی رشته نمایش عروسکی (دانشجویان جدیدالورود) از این لینک (کلیک کنید) قابل دسترسی است. به آگاهی می‌رساند دروس «مبانی نمایش عروسکی» و «مبانی بازیگری» در پلاتو به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، پایین تر از طالقانی، فرهنگستان هنر تشکیل خواهد شد..... (ادامه مطلب)

مقایسه وضعیت ساختمان‌های سبز میان کشورهای پیشرفته و ایران و ارائه راه‌کارهایی جهت گسترش این نوع سازه‌ها در کشور
مقایسه وضعیت ساختمان‌های سبز میان کشورهای پیشرفته و ایران و ارائه راه‌کارهایی جهت گسترش این نوع سازه‌ها در کشور صبا سلمک کارشناسی مهندسی عمران، دانشگاه معماری و هنر پارس چکیده در پی مشکلات زیست‌محیطی که در سال‌های اخیر شدت گرفته است و همچنین مصرف 40 درصدی .... (ادامه مطلب)

تاب‌آوری ساخته‌های بیمارستانی و راهکارهای ارتقای آن
تاب‌آوری ساخته‌های بیمارستانی و راهکارهای ارتقای آن مهرناز جلالیان راد دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ساخته‌ها، دانشگاه معماری و هنر پارس فرهنگ شعفی استاد دانشگاه معماری و هنرپارس، فوق دکترای مدیریت کسب و کار بین‌الملل دانشگاه گرونوبل فرانسه چکیده وﻗﻮع .... (ادامه مطلب)

ساخت‌وساز بی‌رویه ساختمان‌های بلندمرتبه واقع در منطقه ۱ تهران: (مطالعه موردی اطلس مال از منظر توسعه پایدار)
ساخت‌وساز بی‌رویه ساختمان‌های بلندمرتبه واقع در منطقه 1 تهران: (مطالعه موردی اطلس مال از منظر توسعه پایدار) نگار حسینی کارشناسی ارشد مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت ساخت، دانشگاه معماری و هنر پارس الیاس آصفی کارشناسی ارشد مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت ساخت، دانشگاه معماری و .... (ادامه مطلب)

معرفی سیستم سازه‌ای نوین "سبزکریت"
معرفی سیستم سازه‌ای نوین "سبزکریت" امید مافی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت ساخت، دانشگاه معماری و هنر پارس چکیده امروزه تقابل بسیار نزدیک سازه و معماری، منجر به ابداع سیستم‌های سازه‌ای نوینی شده است به‌گونه‌ای که به نیازهای سازه‌ای و .... (ادامه مطلب)

بررسی عوامل موفقیت و ریسکها در پروژه‌های کارایی انرژی
بررسی عوامل موفقیت و ریسک‌ها در پروژه‌های کارایی انرژی حسین نادری کارشناسی ارشد مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت ساخت، دانشگاه معماری و هنر پارس چکیده ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین مصرف‌کننده انرژی در منطقه خاورمیانه، بیش از سایر کشورها نیاز به توجه به راهکارهای .... (ادامه مطلب)

راهکارهای پیاده سازی مدیریت سبز در ساخته‌های تجاری بلند مرتبه تهران به منظور کاهش مصرف انرژی
راهکارهای پیاده سازی مدیریت سبز در ساخته‌های تجاری بلند مرتبه تهران به منظور کاهش مصرف انرژی حمیده صمدی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ساخته‌ها، دانشگاه معماری و هنر پارس فرهنگ شعفی استاد دانشگاه معماری و هنر پارس، فوق دکتری مدیریت کسب و کار بین الملل، دانشگاه گرونوبل فرانسه .... (ادامه مطلب)

تحلیل مدیریت ریسک در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
تحلیل مدیریت ریسک در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه حمیدرضا ابراهیمی کارشناسی ارشد مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت ساخت، دانشگاه معماری و هنر پارس نسترن کوثری دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع، دانشگاه معماری و هنر پارس چکیده در عصر جهانی‌شدن، راهی در رابطه با صحبت نکردن در مورد ریسک .... (ادامه مطلب)

1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  -  

  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما